Myśl dnia

Szukajcie Pana, wszyscy pokorni ziemi, którzy wypełniacie Jego nakazy; szukajcie sprawiedliwości. So 2,3

Brak wydarzeń

1. W każdą niedzielę o godz. 12.00, jest transmitowana na żywo Msza św. z naszego kościoła. Tutaj znajduje się przekierowanie bezpośrednio na stronę parafialną na Facebooku https://www.facebook.com/parafiaannybobrowniki/
Twórcą i administratorem strony oraz autorką zamieszczanych w niej postów jest p. Justyna Marciniak-Kwiatkowska.

2. W czwartek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo świec, a po Mszy św. - zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne.

3. W Pierwszy Piątek Miesiąca okazja do do spowiedzi od 16.15.

4. Dziękuję wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie mnie w swoich domach podczas kolędy, dziękuję również za złożone ofiary, które będą przeznaczone na pokrycie kosztów energii elektrycznej.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie informuje, że z dniem 1 lipca 2022 r. zmianie ulegają stawki odbioru odpadów z cmentarzy. Koszt wywozu nieczystości z cmentarza w Bobrownikach wynosi: bioodpady – 900,-zł., inne odpady komunalne – 1200,-zł. za jeden kontener. Z tego względu parafia jako administrator cmentarza zmuszona jest podnieść opłaty za miejsce na cmentarzu (przy okazji pogrzebu) i rezerwacje (na kolejne 20 lat) do 1100,-zł. (kontener z bioodpady rzadko jest zapełniany). Na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła znajduje się pełna informacja na ten temat, z podkreślonymi sumami, obowiązującymi cmentarz w Bobrownikach.

W sprawach związanych z pogrzebem i przygotowaniem grobu na cmentarzu można kontaktować się: Janusz Sikora, tel. 607863372

Nr konta parafii: 06 9542 0008 2007 0081 3958 0001